Μέρα Γνωριμίας με Ειδικές Μειώσεις Διδάκτρων – Open Day with Special Reductions on Tution Fees

Μέρα Γνωριμίας με ειδικές μειώσεις στα δίδακτρα νεοεισερχόμενων φοιτητών για τον Ιανουάριο 2017

Το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus σας προσκαλεί σε Μέρα Γνωριμίας, την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου 2016, από τις 5 μέχρι τις 8 το απόγευμα στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου στην Πύλα, Λάρνακα.

Γνωρίστε από κοντά το μοναδικό Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου και ενημερωθείτε για όλα τα προγράμματα σπουδών καθώς και τις ειδικές μειώσεις στα δίδακτρα νεοεισερχόμενων φοιτητών για τον Ιανουάριο 2017.

Στη Μέρα Γνωριμίας, θα έχετε επίσης την ευκαιρία να ολοκληρώσετε το Τεστ Επαγγελματικού Προσανατολισμού ΗΟGAN για να ανακαλύψετε τις κατευθύνσεις που αντιστοιχούν στην προσωπικότητά σας!

Το έμπειρο και διακεκριμένο Ακαδημαϊκό προσωπικό και οι Λειτουργοί του Πανεπιστημίου, θα είναι έτοιμοι να δώσουν ότι πληροφορίες ζητήσετε και σχετίζονται με τη φοίτηση στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus, όπως θέματα επαγγελματικής σταδιοδρομίας, στέγασης, οικονομικών διευκολύνσεων, αλλά και για τη φοιτητική ζωή στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus.

Σας περιμένουμε στις 14 Δεκεμβρίου για να σας ξεναγήσουμε στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του Πανεπιστήμιου UCLan Cyprus καθώς και στις φοιτητικές μας εστίες.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο [email protected] ή στο τηλέφωνο 24 69 40 00.

Open Day with special reductions on tuition fees for students starting their studies in January 2017

UCLan Cyprus invites you to the Open Day which will take place on Wednesday, 14th of December 2016, at UCLan Cyprus Campus in Pyla, Larnaca from 17:00 to 20:00.

Get the chance to meet the only British University in Cyprus and learn more about current and new programmes of study for October 2017 entry and the special reductions on tuition fees for students starting their studies in January 2017.

Participants will also have the opportunity to complete the HOGAN Professional Career Test in order to discover the ideal career based on their personality.

Experienced, distinguished Academics and Professional Staff will welcome you and be available to provide all information regarding your studies at UCLan Cyprus such as career opportunities, scholarships, accommodation and UCLan Cyprus student life.

We look forward to welcoming you at UCLan Cyprus Campus on the 14th of December, for a tour in our modern facilities and student accommodation.

For more information please contact UCLan Cyprus at [email protected] or by phone on 24 69 40 00.