Ανακοινώθηκαν οι 5 νικητές των πλήρων Ακαδημαϊκών Υποτροφιών του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus

Το Ant1 Radio και το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus έδωσαν την ευκαιρία στους ακροατές του να διεκδικήσουν 5 πλήρεις Ακαδημαϊκές υποτροφίες αξίας €39,800 η κάθε μια. Ο πρωτοποριακός διαγωνισμός έλαβε μέρος από τις 22 Ιουλίου μέχρι τις 30 Αυγούστου 2019.

Η ανακοίνωση έγινε κατά την πρωινή ραδιοφωνική εκπομπή του Ant1 Radio, Good Morning Show με τον Χρήστο Γρηγοριάδη και την Μαρίνα Βρόντη. Στην εκπομπή παρευρέθηκαν ο Marketing Officer του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus, Αντρέας Αναστασίου, εκπρόσωπος του Ant1 Radio καθώς και οι νικητές του μεγάλου διαγωνισμού.

Oι 5 νικητές που κέρδισαν τις πλήρεις Ακαδημαικές Υποτροφίες του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus είναι oι:

1.   Mαρίνα Ηρακλέους – Λάρνακα – BSc Computing

2. Μαριάννα Γιάνναρου – Λάρνακα – BA Business Administration

3.   Μαριάννα Μιχαήλ – Λεμεσός – BSc Sport and Exercise Science

4.    Κυριακή Χ’’Ιωάννου – Λάρνακα – BSc Psychology

5.    Χριστόφορος Δημητρίου – Λάρνακα – BA English Language Studies

Το Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου εύχεται πολλά συγχαρητήρια στους νικητές και καλή Ακαδημαϊκή χρονιά!