Clearing 2017 – Τελευταίες Θέσεις Σπουδών Για Τον Οκτώβριο 2017.

Το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus δέχεται αιτήσεις εισδοχής για τις τελευταίες διαθέσιμες θέσεις σπουδών Οκτωβρίου 2017. Δικαίωμα διεκδίκησης των τελευταίων θέσεων του Clearing 2017 έχουν οι ενδιαφερόμενοι που θα αιτηθούν εισδοχή σε οποιοδήποτε προπτυχιακό ή μεταπτυχιακό πρόγραμμα για τον Οκτώβριο 2017.

Υποψήφιοι που θα ολοκληρώσουν με επιτυχία την εισδοχή τους στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus, θα έχουν επίσης την ευκαιρία να συμμετάσχουν στις μέρες Καλωσορίσματος και Προσαρμογής.  Οι μέρες αυτές έχουν ως στόχο τη διασφάλιση ομαλής ένταξης των νέων φοιτητών στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus προσφέροντας τους την ευκαιρία να γνωρίσουν τους συμφοιτητές τους αλλά και το ακαδημαϊκό προσωπικό του κλάδου σπουδών τους. Το αναλυτικό πρόγραμμα βρίσκεται αναρτημένο εδώ.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τo Clearing 2017 καθώς και προσωπικά ραντεβού με τους συμβούλους σπουδών του Πανεπιστήμιου,  τηλεφωνήστε στο Clearing Line 24 69 40 05 ή συμπληρώστε τα στοιχεία σας πιο κάτω. Το έμπειρο και διακεκριμένο Ακαδημαϊκό προσωπικό, οι Λειτουργοί καθώς και οι Φοιτητές του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus, είναι έτοιμοι να δώσουν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες σχετικά με τη φοίτηση στο Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου.

Οι #UCLanians σας περιμένουν!

UCLan Cyprus CLEARING 2017

UCLan Cyprus makes available the last available places for October 2017 to those interested to apply for admission to any undergraduate or postgraduate program of the University.

Candidates who will successfully complete their admission to the University will also have the opportunity to participate in the Welcome and Induction days. The aim of these days is to ensure the smooth transition of new students at UCLan Cyprus, offering them the opportunity to meet with their students and the academic staff in their field of study. The program for the Induction Days is here.

For more information on Clearing 2017 and a personal appointment with the University’s Admissions Officers, call Clearing Line on 24 69 40 05 or fill in your details below. The experienced and distinguished Academic Staff, Officers and Students of UCLan Cyprus are ready to provide all the necessary information for studying at the British University of Cyprus.

#UCLanians are waiting for you!