Ο Υπουργός Γεωργίας, Αγροτικής Ανάπτυξης και Περιβάλλοντος, στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus.

Ο έντιμος Υπουργός Γεωργίας, Αγροτικής Ανάπτυξης και Περιβάλλοντος κ. Κώστας Καδής, επισκέφτηκε το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus τη Δευτέρα 2 Μαΐου και συμμετείχε σε μια εποικοδομητική συζήτηση με τους φοιτητές του κλάδου της Γεωργοκτηνοτροφίας και Αγροεπιχειρηματικότητας του Ινστιτούτου Επαγγελματικών Σπουδών (IPS) του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus. Θερμές ευχαριστίες στον έντιμο Υπουργό Γεωργίας και στους συνεργάτες του για την παραγωγική παρουσίαση τους σε ότι αφορά το πρόγραμμα Αγροτικής Ανάπτυξης και τις Προκηρύξεις επενδυτικών μέτρων για τους νεοεισερχόμενους γεωργούς.