Το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα

Ανακαλύψετε τα μοναδικά πλεονεκτήματα που προσφέρει το Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα.

Μάθετε για τη μοναδική ευκαιρία που παρέχει το Πανεπιστήμιο στους φοιτητές του, να αποκτήσουν ένα αυθεντικό βρετανικό πτυχίο, εξοικονομώντας το 70% του κόστους σπουδών σας,  σε σύγκριση με πανεπιστήμια στην Αγγλία.

Λειτουργοί του Πανεπιστημίου, θα είναι στη διάθεσή σας για να απαντήσουν σε ερωτήσεις που ενδεχομένως να έχετε σχετικά με τη φοίτησή σας στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus, τα κριτήρια εισδοχής, υποτροφίες που προσφέρονται,  τη διαδικασία αίτησης, τις προοπτικές εργοδότησης και πολλά άλλα.

DateLocation Time
Τρίτη, 4 Απριλίου 2023Ηράκλειο, Κρήτη
Ξενοδοχείο MEGARON GDM
Δουκός Μποφώρ 9, 71202 Ηράκλειο
Τετάρτη, 5 Απριλίου 2023Χανιά, Κρήτη
Ξενοδοχείο Samaria
Κυδωνίας 69, 731 35 Χανιά
Σάββατο, 8 Απριλίου 2023Αθήνα
«Σπίτι της Κύπρου», Πρεσβεία Κυπριακής Δημοκρατίας
Ξενοφώντος 2α, 10557 Σύνταγμα
10:30 – 13:00 & 15:00 – 19:30

Το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus δημι­ουργεί και ενισχύει μια κουλτούρα ένταξης χωρίς αποκλεισμούς. Πρεσβεύει τον πο­λιτισμό, αγκαλιάζει την διαφορετικότητα αλλά και την ποικιλομορφία που χαρακτη­ρίζει την κοινότητά του και αναγνωρίζει την αξία που αυτή προσδίδει στην πανεπι­στημιακή ζωή.

Πληροφορίες για την Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες για το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus, επικοινωνήστε στο [email protected] ή στο τηλέφωνο +357 24 69 40 00.