Διαβούλευση νέων με τη Δρ Κατερίνα Αντωνίου, Λέκτορα Τουρισμού και Μέλος του Μη Κεδροσκοπικού, Μη Κυβερνητικού Οργανισμού ICLAIM ενάντια στη Διαφθορά

Το Κέντρο Επιχειρηματικότητας CEDAR διοργανώνει, στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+ Βασική Δράση 154- Δραστηριότητες Συμμετοχής Νέων στον τομέα της Νεολαίας και ειδικότερα στο πλαίσιο του Έργου με τίτλο: “Civil Society Organisations against Corruption” μία σειρά από ανοικτούς διαλόγους με τη Νεολαία για θέματα διαφθοράς τόσο σε τοπικό όσο και σε ευρωπαϊκό επίπεδο.

Ο 4ος από μια σειρά 14 Ανοικτών διαλόγων θα λάβει χώρα στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus την Τρίτη, 12 Μαρτίου 2024 και ώρα 11:00 π.μ. Της δράσης διαλόγου θα ηγηθεί η Δρ Κατερίνα Αντωνίου, Λέκτορα Τουρισμού και Μέλος του Μη Κεδροσκοπικού, Μη Κυβερνητικού Οργανισμού ICLAIM ενάντια στη Διαφθορά.

Η Δρ Αντωνίου θα έχει την ευκαιρία να συζητήσει και να αναλύσει περιστατικά διαφθοράς και να συζητήσει μαζί με τους νέους τρόπους αντιμετώπισης του φαινομένου.

*Η εκδήλωση θα γίνει στην Αγγλική γλώσσα.

Για εγγραφές ή περισσότερες πληροφορίες Δρ. Φανό Τεκέλα, τηλέφωνο +357 24 694147 ή στο info@cedar.org.cy.