Διαβούλευση Νέων με τον Κοινοτάρχη Πλατρών και Πρόεδρο του Δικτύου Τροόδους, κ. Παναγιώτη Παπαδόπουλο στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus υπό την αιγίδα του Ερευνητικού Κέντρου CEDAR

Το Ερευνητικό Κέντρο Επιχειρηματικότητας CEDAR (Centre for Entrepreneurial Development, Allianceand Research) διοργανώνει, στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+ Βασική Δράση 154 – «Δραστηριότητες Συμμετοχής των Νέων στον τομέα της Νεολαίας» και ειδικότερα στο πλαίσιο του Έργου με τίτλο: «Διαβούλευση μεταξύ νέων και Φορέων Χάραξης Πολιτικής», την 5η από μια Σειρά 14 Ανοικτών Διαλόγων με τη Νεολαία για θέματα Πολιτικής και Ενασχόλησής τους με τα Κοινά του τόπου.

Της δράσης ανοιχτού διαλόγου θα ηγηθεί ο κ. Παναγιώτης Παπαδόπουλος, Κοινοτάρχης Πλατρών και Πρόεδρος του Δικτύου Τροόδους.

Ο κ. Παπαδόπουλος θα έχει την ευκαιρία να συζητήσει με τους νέους την συμμετοχή του στα κοινά και τις δράσεις που προσωπικά προωθεί δια μέσου του ρόλου του ως Κοινοτάρχη. Η δράση θα λάβει χώρα στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus την Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου, 10:30πμ.

Για εγγραφές ή περισσότερες πληροφορίες Δρ. Φανό Τεκέλα, τηλέφωνο +357 24 694147 ή στο [email protected].