Μετεγγραφές Κυπρίων φοιτητών στο Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus με μειωμένα δίδακτρα

Το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus στη Λάρνακα, λαμβάνοντας υπόψη την αβεβαιότητα σχετικά με το μέλλον των φοιτητών της Ελλάδας λόγω των νέων νομοθετικών ρυθμίσεων, προσφέρει ειδικές τιμές διδάκτρων σε όσους φοιτητές επιθυμούν να μετεγγραφούν κοντά μας.  Γι’αυτό αν είσαι Κύπριος φοιτητής που ήδη σπουδάζει σε Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα στην Ελλάδα, το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus σου προσφέρει δωρεάν την αξιολόγηση μετεγγραφής διδακτικών μονάδων και θα λάβεις άμεση απάντηση σχετικά με τον συνολικό αριθμό μονάδων που μπορείς να μεταφέρεις.

Δείτε εδώ τα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών που προσφέρει το Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου.

Για περισσότερες πληροφορίες, μη διστάσεις να επικοινωνήσεις με το Τμήμα Εισδοχής του Πανεπιστημίου στο [email protected] .