Latest News, Seminars & Events

Σειρά προγραμμάτων κατάρτισης από την Terramedia Insurance Training και το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus

Η Terramedia Insurance Training Institute σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Central Lancashire Cyprus (UCLan Cyprus) προσφέρουν σειρά προγραμμάτων κατάρτισης σε Ασφαλιστικά Θέματα. Κάνε εγγραφή τώρα στο πρώτο Online Webinar της σειράς με τίτλο Διαχείριση Απαιτήσεων & Αξιολόγηση Κινδύνων.

Σκοπός της κατάρτισης είναι οι συμμετέχοντες να κατανοήσουν το περιβάλλον των ζημιών ώστε να εφαρμόζουν καλές πρακτικές για δίκαιη αποζημίωση των πελατών και διαχείριση του κόστους των αποζημιώσεων και να διαχειρίζονται αποτελεσματικά δυσαρεστημένους πελάτες.

Διάρκεια 12 ώρες – 3 Διαδικτυακές Συναντήσεις

Ημερομηνίες: 2, 4 & 7 Δεκεμβρίου 2020, 16:00 – 20:15

Μονάδες CPD: 12

Κόστος: €254 – €204 Επιχορήγηση ΑνΑΔ

Καθαρό κόστος: €50

Για πληροφορίες και εγγραφές επικοινωνήστε μαζί μας στο [email protected] ή στο 99 40 79 17.