Διαβούλευση Νέων με τον κ. Γιώργο Ησαία, Εκπρόσωπο του Μη Κυβερνητικού Οργανισμού Oxygono

Το Κέντρο Επιχειρηματικότητας CEDAR διοργανώνει, στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+ Βασική Δράση 154- Δραστηριότητες Συμμετοχής Νέων στον τομέα της Νεολαίας και ειδικότερα στο πλαίσιο του Έργου με τίτλο: “Civil Society Organisations against Corruption” μία σειρά από ανοικτούς διαλόγους με τη Νεολαία για θέματα διαφθοράς τόσο σε τοπικό όσο και σε ευρωπαϊκό επίπεδο.

Η 2η από μια σειρά 14 Ανοικτών διαλόγων θα λάβει χώρα στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus την Τρίτη, 12 Δεκεμβρίου και η ώρα 09:30 στην αίθουσα AUD2. Της εν λόγω δράσης διαλόγου θα ηγηθεί ο κ. Γιώργος Ησαίας, εκπρόσωπος του Μη Κυβερνητικού Οργανισμού Oxygono.

Ο κύριος Ησαίας θα έχει την ευκαιρία να συζητήσει και να αναλύσει περιστατικά διαφθοράς σε τοπικό και Ευρωπαϊκό επίπεδο και να συζητήσει μαζί με τους νέους τρόπους αντιμετώπισης του φαινομένου.

*Η εκδήλωση θα γίνει στην Αγγλική γλώσσα.

Για εγγραφές παρακαλώ όπως δηλώσετε συμμετοχή στο [email protected]